Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom 0
Pokaz mody Gwiazdy Dzieciom

4 czerwca odbył się niezwykły pokaz mody na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Była to 16. edycja charytatywnego wydarzenia o nazwie "Gwiazdy dzieciom", które miało na celu wsparcie najmłodszych.

Wyjątkowe połączenie świata mody i charytatywnej inicjatywy, której celem było wsparcie najmłodszych. Jesteśmy dumne, że byłyśmy częścią tego wydarzenia.

W słoneczne popołudnie, na malowniczym terenie Stawów Walczewskiego, zgromadziły się znane osobistości ze świata rozrywki, aby zaprezentować letnie kolekcje polskich projektantów. Wybieg tętnił radością i kreatywnością, a każda kreacja emanowała letnim klimatem. Wśród gwiazd, które zachwyciły publiczność swoim stylem i energią, były:  Iwona Węgrowska, Monika Richardson, Emilia Dankwa, Maja Hyży, Anna Powierza, Vanessa Rojewska, Weronika Korol, Karolina Motylewska.

Nasza firma po raz kolejny prezentowała na wybiegu autorską kolekcją kimono plażowych i szlafroków, które podkreślały urok i elegancję gwiazd show biznesu. Było to wyjątkowe połączenie świata mody i charytatywnej inicjatywy, której celem było wsparcie najmłodszych. Byliśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do tego szlachetnego celu poprzez nasze piękne ubrania.

Ważnym elementem tego wydarzenia był profesjonalizm i urok Elizy Gwiazdy, która pełniła rolę prowadzącej. Jej obecność dodawała magii i wyjątkowego nastroju całemu pokazowi. Ponadto, publiczność została oczarowana kolejnym występem muzycznym Iwony Węgrowskiej, która swoim niepowtarzalnym głosem podbiła serca wszystkich obecnych.

Jedną z wyjątkowych postaci, które wzięły udział w pokazie, była Emilia Dankwa, znana z popularnego serialu "Rodzinka.pl". Aktorka, którą widzowie pamiętają jako dziecko, teraz dorosła i aktywnie angażuje się w pomoc innym maluchom. Jej obecność była nie tylko dowodem na to, jak szybko czas płynie, ale również inspiracją dla innych, by angażować się w charytatywne działania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl